Kurtka biegowa męska Motion Fit Fast Wing Jacket Salomon Autor : trialman kategoria: Kurtki do biegania
Specyfikacja:


marka: Salomon
elementy odblaskowe: tak
materiał: 100% nylon Rip-Stop
ochraniacz brody : tak
systemy: AdvancedSkin Shield, Active Fit, Motion Fit
kieszenie: Kieszeń z portem audio
profilowane rękawy : tak
wydłużony tył : tak
zamki YKK : tak


Kurtka Motion Fit Fast Wing Jacket to połączenie wygody z użytecznością. Kieszeń zamykana na zamek zawiera wyjście audio, można przez nie przeprowadzić przewód słuchawkowy od urządzenia do słuchania muzyki. Pomyślano również o naszym bezpieczeństwie. Kurtka zaopatrzona jest w odblaskowe detale, które zwiększą naszą widoczność gdy jest już ciemno.


Jednym z plusów kurtki jest jej waga. Jej niesamowita lekkość, małe rozmiary po spakowaniu pozwalają bez problemu zabrać ją ze sobą, a w razie zmiany pogody zagwarantuje Ci komfort w bieganiu. Kurtki Salomon Motion Fit Fast Wing Jacket nie będziesz na sobie odczuwał, lecz dzięki wykorzystaniu AdvancedSkin Shield bardzo dobrze chroni przed wiatrem jak również zachowuje dodatkowo wysoki poziom oddychalności.

Technicznie zaawansowana kurtka do biegania Salomon zawierająca krój Active Fit opracowanym z założeniami MotionFit Running. Wszystko to gwarantuje nieskrępowane ruchy i bezgraniczną swobodę w trakcie biegania. Gwarantuje to nieocenioną wygodę w trakcie zawodów biegowych, treningów, przebieżek, górskiego biegania.