Kurtka narciarska damska KUDN011 3.000 4F Autor : lowell79 kategoria: Kurtki narciarskie
Specyfikacja:


marka: 4F
materiał: 100% poliester
kieszenie: - kieszenie boczne z krytymi zamkami - kieszeń na rękawie z krytym zamkiem - wewnętrzna kieszeń na telefon - wewnętrzna kieszeń boczna
elementy odblaskowe: tak


Jak każda dobra kurtka narciarska KUMN011 4F wyposażona jest w zintegrowany śniegowy pas. Pas zapobiega przedostaniu się śniegu pod kurtkę a także stanowi dodatkową barierę dla podmuchów mroźnego wiatru.


Stylowa kurtka narciarska KUMN011 3.000 4F o kroju dopasowującym się do kobiecej sylwetki i gwarantują  pełną swobodę ruchów. Doskonała do jazdy na nartach, aktywności zimowych a także noszenia codziennego. Materiał kurtki 4F zawiera membranę Aquatech Active 3.000 blokującą wilgoć pochodzenia zewnętrznego a także odprowadzającą nadmiar ciepła. Skuteczność membrany wspomagają podklejone szwy a także impregnacja DWR Finishing sprawiająca, że materiał odpycha wilgoć. Podczas jazdy na nartach kaptur regulowany po dopasowaniu nie ogranicza pola widzenia. Funkcjonalne kieszenie swobodnie przechowują dokumenty, portfel i telefon. Dzięki kieszonce na rękawice masz ułatwione korzystanie ze skipassa.